ارتباط با مشتری

رضایت مشتریان از کلیدی‌ترین اقدامات در جهت قرار گرفتن در مسیر صحیح تحقق اهداف و ضمانتی برای موفقیت سازمان می باشد. از این رو ایجاد رابطه موثر با مشتری یک استراتژی مناسب و مطمئن برای افزایش بهره وری مجموعه می باشد ، که کاهش هزینه و افزایش سودآوری از نتایج مطلوب آن است . به همین دلیل مشتریان را ارزشمندترین دارایی هر سازمانی باید دانست و بصورت ویژه برای حفظ این دارایی تلاش نمود .

دنیای توسعه یافته امروز تا کنون تحولات بسیاری را در تمامی جنبه ها ایجاد کرده است و طبیعی است که تمامی کشورها با استفاده از منابع موجود فرهنگی ،اقتصادی و … به دنبال کسب سهم بیشتری از سود و درآمد و منافع خویش دائمأ در رقابتی تنگاتنگ و گسترده با یکدیگر برای پیشی گرفتن از هم باشند . تلاش و تمرکز بر افزایش کیفیت خدمات نیز یکی دیگر از ارکان با ارزش برای سازمان می باشد ، زیرا که حاصل آن ارزشمند شدن محصول از دیدگاه مشتریان و تداوم ارتباط حرفه ای ایشان با مجموعه می باشد .
ایجاد رابطه موثر و تلاش برای جلب رضایت قلبی مشتریان به اندازه ای برای یک مجموعه اهمیت دارد که گویی بقای مجموعه به ایجاد این ارتباط وابسته است و بایستی جز اولین اولویتهای مهم برای مجموعه به آن پرداخته شود . جذب مشتریان جدید برای سازمان و ایجاد و حفظ ارتباط موثر با ایشان هر دو عوامل مشکل و هزینه بری برای سازمان می باشند ، ولی با این حال عدم حفظ ارتباط موثر با مشتریان فعلی سازمان هزینه های بسیار زیادی را در مقایسه با جذب مشتریان جدید و یا جایگزین کردن آنها با مشتریان قبلی برای سازمان در پی خواهد اشت .
مدیریت ارتباط موثر با مشتری از مهمترین اولویتهای ارزشمند و فلسفه ای هر سازمانی می باشد ، تا این اندازه که میتوان چشم انداز سازمان را از میزان اهمیت به این مسئله و میزان پرداختن به آن تعیین کرد .

از این رو سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مجموعه آجر نمای چارک وظیفه ایجاد ارتباطات دائمی بین سازمان و مشتریان را بر عهده دارد. این سیستم با فراهم نمودن زیرساخت‌های اطلاعاتی و ارتباطی دقیق، بانک اطلاعاتی جامعی از مشتریان ایجاد نموده و امکان ارتباط دو جانبه شامل ارسال و دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات را برای سازمان فراهم نموده است.

آجرنمای چارک موفقیت خود را وابسته به رضایت مشتریان دانسته و ارتقای رضایت آنها را در اولویت برنامه‌های سازمانی خود قرار داده است. به همین منظور کلیه کارکنان شرکت در جهت ارائه بهترین کیفیت به مشتریان با ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور افزایش رضایت مشتریان و همچنین پاسخگویی موثر و کارا و به هنگام به خدمت‌گذاری به مشتریان می‌پردازند. این امر مهم از طریق پایش و اندازه‌گیری مستمر سطح رضایت مشتریان و رسیدگی به نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنها و با ایجاد زنجیره ارزش در سازمان صورت می‌گیرد.

مجموعه آجر نمای چارک ضمن بازنگری مستمر این استراتژی، تعهد خود را به ارتباط با مشتری به صورت موثر به منظور بهبود مداوم جلب رضایت مشتریان اعلام می‌دارد.

انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید :
ایمیل : crm@charakbrick.ir
google.com, pub-6269236867472287, DIRECT, f08c47fec0942fa0

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. کادرهای خواسته شده با * مشخص شده اند

14 − 12 =

ارسال نظر

خدمات آجر چارک